Nauji produktai

PUNSKO/TAURAGĖS TURISTŲ IR PROGINIAI RINKINIAI


Punsko lietuviško paveldo produktų kolekcija (maistas, tradiciniai amatai), integruota su turizmo-edukacinėmis paslaugomis.
Trumpas produkto aprašymas: unikalus produktų rinkinys, atspindintis regioninę autentiką (skonio ir gamybos ypatybėmis). Rinkinį sudaro kliento pasirenkami produktai:

 • NAMINĖ DUONA – kepama krosnyje, laikantis senovinės lietuviškos receptūros;
 • Ir/arba
 • MEDUS IR JO PRODUKTAI – natūralus medus, suneštas iš pievų ir miškų augalų nektaro; bičių produktai, pasižymintys unikaliomis gydomosiomis savybėmis;
 • Ir/arba
 • LIETUVIŠKI (RŪKYTI, KEPTI) SŪRIAI, gaminami iš mažos šeimos ūkio laikomų karvių pieno;
 • Ir/arba
 • GINTARO DIRBINYS –lietuviško Baltijos kelio gabalėlis, džiuginantis tiek akį, tiek širdį;
 • Ir/arba
 • MEDŽIO DIRBINYS (dubenėlis arba lentelė arba šaukštas pagamintas vietinio amatininkų rankomis);
 • Ir/arba
 • RAGUOLIAI – tradiciniai lietuviški skanėstai jūsų šventiniam stalui.

SAULĖS DUONA

Proginės duonos inkrustuotos gintarais kolekcija, integruota su edukacine programa.
Trumpas produkto aprašymas: tai skani ruginė duona, iškepama tradiciniu būdu. Ji kepama nemolinėje krosnyje, pastatytoje iš specialių plytų, kūrenama beržinėmis malkomis. Duona inkrustuota rankų darbo gintaru.
Gintaro gabalėliai apdirbami skirtingai, pritaikant juos kiekvienai progai. Gaminamos širdelės, žiedai ir kiti simboliai. Gintarėliai lieka kaip suvenyrai-atminimui, o duonelė labai skaniai suvalgoma. Klientui pageidaujant, duona kepama iš įvairių rūšių miltų. Ši duonelė yra  tikrai lietuviško skonio, o gintaras primena mūsų baltišką prigimtį ir suteikia šilumą. Vestuvėse kiekvienam svečiui padovanojamas mažas duoniukas su gintaro lašeliu leis pajusti svečiui labai reikšmingą puotoje ir jis su meile primins puotos šeimininkus. Grįžęs jis būtinai papasakos savo dangaus patirtus įspūdžius. Brangi duonelė kiekvienam kepama iš visų rūšių miltų, inkrustuota gintarais, tinkama įvairiomis progomis. Duonelė su gintaru primena mūsų baltišką prigimtį ir sušildo sielą. Brangi duonelė kiekvienam dovana.

PUNSKO MENO IR AMATŲ PARDUOTUVĖ - EKSPOZICIJA

Pardavinėjamos parduotuvėje (lauko) sodybų gražinimo detalės, amatininkų produkcija. Tai yra: šuliniams apdaila, suoliukai, sodo vazos gėlėms, skulptūros, žibintai.
Trumpas produkto aprašymas: gaminiai sušildyti Punsko ir Tauragės amatininkų rankomis, įterpti Jūsų supamoje aplinkoje praturtins ne tik aplinką, bet ir Jūsų vidinį pasaulį, suteiks džiaugsmą Jūsų artimiesiems įvairių švenčių ir progų metu. Gal tai kai kuriuos grąžins į vaikystę į močiutės pasaką, išspręs vidines ir išorines problemas. Rankų šiluma pateikta aplinkoje, ne tik malka, akmuo ar metalas, bet ir grožis. Skulptūrų ir ar kt. dirbinių vaizdas sušildys Jūsų sielą.